
Після резонансу з побиттям і зґвалтуванням жінки у відділенні поліції в Кагарлику Київської області до правоохоронців звернулися ще троє постраждалих. Їх також допитували поліцейські Сергій Сулима і Микола Кузів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на виконувача обов'язків директора Державного бюро розслідувань Олександра Соколова.
Він зазначив, що слідство отримало інформацію про інші випадки знущань. "Призначено експертизи, тому що виявлені додаткові постраждалі у цій справі від рук вказаних правоохоронців", – сказав Соколов.
Подробиці свідчень до завершення розслідування не розголошуватимуть. "Давайте ми завершимо досудове розслідування. У захисту буде можливість ознайомитися з матеріалами, і вже після засідань будуть висвітлені факти", – уточнив він.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...