Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​

На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України.

Розробники танка показали, як вражаюче працює стабілізатор знаряддя, який настільки точно витримує задані параметри, що здатний пересуватися зі встановленим на знарядді келихом з пивом. При цьому в процесі руху рідина не розливається: інженерне рішення дозволяє витримувати точність заданих параметрів стабілізації гармати в процесі їзди.

При цьому випробування були проведені не тільки на рівній поверхні асфальту, але і в умовах пересіченої місцевості на полігоні. "Така наочна демонстрація роботи стабілізатора показує, що гармата завжди точно спрямована на ціль і, незважаючи на будь-який маневри, в тому числі і на бездоріжжі, навідник може її знищити з першого пострілу", - повідомляють розробники. Таким чином харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.


З архіву ПУ. Українцям розповіли, як не платити за повітря за ціною газу

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:30

Як реально перевіряти і контролювати якість газу. Після старту опалювального сезону, який супроводжувався зростанням тарифів на газ, українці стали скаржитися, що якість блакитного палива різко погіршилась. У соцмережах з'явилося безліч фотографій і ві...

"П*здуй додому!": Скандал з українською мовою в Одесі отримав продовження (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:08

Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою, передають Патріоти України. Представник адміністрації магазину принесла свої в...