Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​

На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України.

Розробники танка показали, як вражаюче працює стабілізатор знаряддя, який настільки точно витримує задані параметри, що здатний пересуватися зі встановленим на знарядді келихом з пивом. При цьому в процесі руху рідина не розливається: інженерне рішення дозволяє витримувати точність заданих параметрів стабілізації гармати в процесі їзди.

При цьому випробування були проведені не тільки на рівній поверхні асфальту, але і в умовах пересіченої місцевості на полігоні. "Така наочна демонстрація роботи стабілізатора показує, що гармата завжди точно спрямована на ціль і, незважаючи на будь-який маневри, в тому числі і на бездоріжжі, навідник може її знищити з першого пострілу", - повідомляють розробники. Таким чином харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.


Хіти тижня. Про колишнє життя можна забути? Вчені знайшли незвичайний наслідок COVID-19 у пацієнтів, які перехворіли

п’ятниця, 25 вересень 2020, 3:00

Одним з головних наслідків коронавірусу після одужання людини є втома. Більше половини людей, що видужали, повідомляли про цю ознаку. Про це повідомляється у дослідженні журналу MedRxiv, передають Патріоти України. В ірландській лікарні вивчили історії...

Хіти тижня. Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

п’ятниця, 25 вересень 2020, 0:35

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік. Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти ...