
Як розповіли в поліції області, правоохоронці провели з жінкою бесіду. "Однак вона навідріз відмовилася писати заяву в поліцію. Також жінка сказала, що насправді до неї долинали чутки про те, що хтось у селі їй погрожував. Жодних доказів вона не надала", – сказали у пресслужбі, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.
Також у самому селі кажуть, що Єлизавету збиралися покарати за порушення правил самоізоляції. Жінка повернулася з Італії на початку березня, і замість того, щоб два тижні провести вдома, вона брала активну участь у мітингах. Потім стало відомо, що у неї виявлено коронавірус.

В результаті кілька односельців і жителів сусідніх сіл захворіли на COVID-19, а на карантин відправили Колінківці та ще три сусідні села.

"Вона заявила, що ходила на мітинги, ще не знаючи, що хвора. Тому карати її не стали", – пояснили в поліції.
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...