
У Львівській області від зараження COVID-19 в одну ніч померли чоловік і дружина. Про це повідомила заступник міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
За її словами, жінка проходила лікування в клінічній лікарні №1 імені Князя Лева. У минулу суботу її стан погіршився і жінку перевели в інфекційну лікарню. Там же опинився і її чоловік. «Йому теж зробили ПЛР-аналіз. Але він помер ще до того, як надійшли результати аналізів», — сказала вона.
Слічна зазначила, що подружня пара контактувала раніше з особами, хворими COVID-19.
Зазначається, що жінці було 58 років, вона перебувала на апараті ШВЛ. Страждала супутніми захворюваннями, онкологія. Її чоловік був госпіталізований з пневмонією, підозрювали, що заражений COVID-19.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...