Хіти тижня. Життя перетворилося на пекло: На Одещині жорстоко побили батька вбивці Даші Лук'яненко

​Мати вбивці розповідає, що вони готові виїхати, але поки це робити їм не дозволяють слідчі. А її чоловік перебуває на межі самогубства.

У селищі Іванівка Одеської області, де Микола Тарасов жорстоко вбив 11-річну дівчинку, місцеві збунтувалися проти сім'ї вбивці. Родичам підозрюваного загрожують спалити будинок і навіть б'ють, передають Патріоти України з посиланням на Кримінальну Україну.

Так, напередодні п'яна компанія поламала сім'ї огорожу. Коли батько підозрюваного вийшов з проханням не знищувати його майно, чоловіка жорстоко побили.

Мати вбивці розповідає, що вони готові виїхати, але поки це робити їм не дозволяють слідчі. Жінка зазначає, що їх життя перетворилося на пекло, її чоловік каже, що хоче зробити через це самогубство.

Усі хочуть такого: Мережу "підірвав" пес, який приносить пиво із холодильника господарю (відео)

четвер, 17 жовтень 2019, 12:15

Розумниця не тільки сама відчиняє холодильник, але й розуміє, що потім треба зачинити за собою дверцята. Песик сам примудряється відчинити холодильник, знаходить там пиво, приносить його людині, а після нагадування власника ще й зачиняє за собою дверця...

Навіки 27: На Донбасі загинув молодий морський піхотинець-сирота (фото)

четвер, 17 жовтень 2019, 11:58

Степан Криль був родом із Луганської області. Захисник України отримав несумісне з життям поранення, йдеться у повідомленні бригади ЗСУ. Степан Криль був родом із Луганської області, з 2015 року пішов до армії, щоб захищати Україну від агресора. Йому б...