
Хореограф Олена Шоптенко назавжди покидає шоу "Танці з зірками". Непросте рішення танцівниця прийняла ще на початку нового сезону танцювального проекту, де підкорювала паркет в парі з Олегом Винником, передають Патріоти України.
"Ще на початку цього сезону я пообіцяла собі, що це мій останній сезон в якості танцівниці та хореографа в парі. Життя розпорядилося по-своєму і підтвердило моє рішення переконливо", - написала Шоптенко в Instagram.
Хореограф зазначила, що шкодує лише про те, що Олег Винник не встиг показати все, на що здатний. "Ці наші 4 танці назавжди залишаться в моєму серці", - написала танцівниця. Вона також подякувала всю команду "Танців з зірками" і всіх, хто причетний до цього шоу.
Олена Шоптенко вперше з'явилася на шоу "Танці з зірками" в 2006 році. У парі з майбутнім президентом України Володимиром Зеленським вона стала переможницею. Тоді парі вдалося обійти фаворитів першого сезону Наталю Могилевську та Влада Яму.
У наступних сезонах Шоптенко танцювала в парі з Максимом Неліпою, Ахтемом Сеітаблаєвим та Олексієм Яровенко. У 2020 році Олена брала участь з Олегом Винником. Пара покинула проект через інфікування коронавірусом. Шанувальники прагнули, щоб їхні улюбленці повернулися на шоу, проте учасники вирішили закінчити свій шлях на проекті.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...