
Жінка, яку в лісі в Києві згвалтував таксист, розповіла про подію. Про це повідомляє прес-служба поліції, передають Патріоти України.
Тоді вона спіймала таксі-попутку біля станції метро "Академмістечко". Однак водій не повіз її за адресою, а заїхав у ліс. Зловмисник побив і орально згвалтував дівчину. Потім він змусив перерахувати гроші на свою картку в сумі близько 4 тисяч, забрав телефон і поїхав.
Злочинцем виявився 29-річний чоловік, який працює в службі таксі. Він неодноразово був судимий на території України та іншої держави за майнові злочини і шахрайство. Про нього в поліцію заявив також співробітник одного з хостелів, який впізнав чоловіка. Він розповів, що той оселився у них.
Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. З ним спілкуються поліцейські і проводять всі необхідні слідчі дії. Крім того, збирається доказова база його причетності до скоєння аналогічного злочину в Києві, а також до крадіжок з хостелів.
Слідчі Святошинського управління поліції почали кримінальні провадження у частині 1 статті 152 (Зґвалтування) і частини 2 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення фігуранту підозри і обрання запобіжного заходу. Йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...