Хіти тижня. З'явилося відео, зняте кілером "злодія в законі" Лоту Гулі за кілька хвилин до вбивства

Перед вбивством Лоту Гулі в турецькій Анталії кілер зняв жертву на відео. Кілер йшов в декількох метрах від відомого азербайджанського злодія в законі Надіра Саліфова, відомого в злочинному світі як Лоту Гулі, по коридору готелю в турецькій Антальї і знімав свою жертву зі спини, передають Патріоти України.

Кадри опублікував Telegram-канал "112". Зйомка здійснювалася за 30 хвилин до вбивства. "Це не просто прогулянка по готелю, це остання прогулянка в житті злодія в законі Лоту Гулі", – написав "112".

За інформацією пабліку, кілер Хан Бакинський зняв це відео на камеру мобільного телефону в якості звіту про те, що знаходиться позаду жертви і готовий до виконання замовлення.

Виконавець вбивства зайшов в готельний номер свого патрона, де той грав у карти і чотири рази вистрілив йому в потилицю. Охорона Лоту Гулі встигла поранити кілера, а через деякий час його затримала поліція.

Також відзначено, що злочин став помстою членів сім'ї Ровшана Ленкоранського – передбачається, що його вбили на замовлення Гулі 18 серпня 2016 року, рівно чотири роки тому.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...