Хіти тижня. З'явились навіть ведмеді: Фотопастки у Чорнобильській зоні відчуження фіксують все нових і нових рідкісних тварин (фото)

Мінімалізація людського фактору впродовж трьох десятиріч дала потужний імпульс для реінкарнації тваринного світу.

У Чорнобилі протягом багатьох років камери фотопасток знімали дику природу біля Чорнобиля. Завдяки цьому світ дізнався, наскільки різноманітний тваринний світ в 30-кілометровій зоні, пишуть Факти, передають Патріоти України.

Фотопастку встановив заступник директора Міжнародної радіоекологічної лабораторії, начальник відділу радіоекологічних досліджень Сергій Гащак. Завдяки знімкам було встановлено, що в Чорнобилі знову з’явилися рідкісні червонокнижні види, які зникли в цих краях багато років назад.

Джерело: ФАКТИ.ua

Вчили евакуюватися: У Росії школярів змусили роздягненими стрибати з вікна у сніг (відео)

неділя, 15 грудень 2019, 20:08

Вчителя спробував виправдати інспектор з пожежної безпеки, який зазначив, що у разі пожежі дітей саме так і довелося б евакуйовувати. В одній зі шкіл російського міста Новий Уренгой відбулася дивна евакуація під час планових навчань. Вчителі змусили шк...

Хіти тижня. Будьте обережні: Українці масово стають жертвами нової афери

неділя, 15 грудень 2019, 20:00

За допомогою одного повідомлення аферисти дізнаються дані про вас, а потім «кидають» на гроші. Шахраї придумали новий спосіб обману для довірливих українців, передають Патріоти України з посиланням на РБК-Україна.