Хіти тижня. Зірка серіалу "Інтерни" виїхав з Росії і тепер працює офіціантом у Лондоні

З пресою актор спілкується нечасто, тому шанувальники лише припускають, що до переїзду в іншу країну його спонукав штиль у кінокар'єрі.​

Актор Дмитро Шаракоіс, який зіграв у колись популярному серіалі "Інтерни" Бориса Левіна, тимчасово покинув кінематограф та виїхав з Росії. Тепер хлопця можна зустріти в одному з найдорожчих ресторанів Лондона - там Шаракоіс працює офіціантом, повідомляють Патріоти України.

Як пише "СтарХіт", до столиці Великобританії актор переїхав ще в 2019 році. Знайти хорошу роботу вдалося не відразу, і перший час Шаракоіс підробляв на будівництві. Але хлопець анітрохи не соромиться цього, адже рішуче почав новий життєвий етап.

Пізніше Шаракоісу вдалося влаштуватися офіціантом в один з дорогих ресторанів. У вільний від роботи час хлопець гуляє столицею, подорожує Європою та ділиться своїми враженнями з підписниками в Instagram.

Як пише джерело, час від часу Шаракоіс гостює в Москві, де пробує себе на ролі в спектаклях та кіно. Незважаючи на бажання залишатися в Європі, актор не закидає улюблену справу.

У серіалі "Інтерни" Шаракоіс знімався з 2011 по 2016 рік. Пізніше, незважаючи на успіх проекту, актор пропав з радарів і лише зрідка з'являвся в кіно. Весь цей час Шаракоіс грав у театрі, а з часом вирішив переїхати до Лондона. З пресою актор спілкується нечасто, тому шанувальники лише припускають, що до переїзду в іншу країну його спонукав штиль у кінокар'єрі.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...