Хіти тижня. Зіркова африканська співачка загризла власного чоловіка під час сварки

27-річна зірка естради з Кенії, співачка Вайолет Асала під час сварки зі своїм 37-річним чоловіком Даніелем Омолло Оньянго, офіцером Сил оборони Кенії, загризла його на смерть.

Початок сварки через квартиру не віщував ніяких жахливих африканських пристрастей. Жінка вимагала у чоловіка переїхати з дому з двома спальнями в місті Кахава Вендані в більш скромне житло в Касарані, яке було ближче до студії, пов'язаної з її музичною кар'єрою.

Але чоловік не бажав погіршувати житлові умови заради успіху дружини і чітко про це сказав. Почався скандал, спочатку словесний, який переріс в крики з киданням предметів. Потім Даніель вкусив жінку за плече на видному місці, розлючена жінка у відповідь завдала цілу серію укусів - в плече і в праву сторону грудей. Несподівано чоловік втратив свідомість, а перелякана дружина викликала «швидку допомогу», під час транспортування в лікарню чоловік помер.

Рядова сімейна сварка закінчилася трагедією: тіло чоловіка лежить в морзі, в очікуванні розтину, а дружина - співачка Вайолет Асала, справжнє ім'я якої Зіан Ачана - постане перед судом. Вирок буде залежати від того, як кваліфікують цей випадок: як нанесення смертельних травм через необережність або як умисне вбивство.

З архіву ПУ. Поганий знак, що став пророчим: На королівському весіллі загинули 139 людей

субота, 15 травень 2021, 23:30

Австрійська принцеса Марія-Антуанетта 15 травня 1770-го вийшла заміж за 15-річного майбутнього короля Франції Людовика XVI. Однак радісна для Австрійської імперії та Франції подія обернулась великою трагедією, котра знаменувала великі потрясіння для мо...

Спіймали, коли закопував тіло: На Київщині підліток зарізав вітчима (фото)

субота, 15 травень 2021, 22:45

У селі Плесецьке Фастівського району на Київщині 17-річний хлопець вбив 42-річного вітчима під час сварки. Тіло хотів закопати у дворі. Поліцію викликала мати хлопця. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП області, передають Патріоти України. "Мі...