
У соцмережах кримчани висміюють туристів з Росії, які приїжджають відпочивати на анексований півострів без копійки в кишені. Про це в Twitter пише блогер RoksolanaToday&Крим, публікуючи скріншоти коментарів, повідомляють Патріоти України.
"Люди приїжджають просто в море помитися і все. На інше у багатьох не вистачає бабла! Тому і ресторанний бізнес здихає через "Самса, хачапурі і чебуреки!". Економія на всьому", - скаржиться кримчанин Андрій Бутаєнко.
Також блогер знайшла відгук про мешканців Києва, які були в Криму на відпочинку. "Вчора зі мною на Меганомі були дві людини. В кінці вони дали мені 5000 рублів на екшн-камеру, просто так, я ні про що не просив! Щоб я знімав і викладав в інет. Що цікаво, це були кияни", - пише в спільноті Судака Олександр Скрябін.

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...