
У соцмережах кримчани висміюють туристів з Росії, які приїжджають відпочивати на анексований півострів без копійки в кишені. Про це в Twitter пише блогер RoksolanaToday&Крим, публікуючи скріншоти коментарів, повідомляють Патріоти України.
"Люди приїжджають просто в море помитися і все. На інше у багатьох не вистачає бабла! Тому і ресторанний бізнес здихає через "Самса, хачапурі і чебуреки!". Економія на всьому", - скаржиться кримчанин Андрій Бутаєнко.
Також блогер знайшла відгук про мешканців Києва, які були в Криму на відпочинку. "Вчора зі мною на Меганомі були дві людини. В кінці вони дали мені 5000 рублів на екшн-камеру, просто так, я ні про що не просив! Щоб я знімав і викладав в інет. Що цікаво, це були кияни", - пише в спільноті Судака Олександр Скрябін.

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...