Хіти тижня. Змінилося почуття: Євген Кошовий розповів про стосунки з дружиною

Зірка студії "Квартал 95" відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу.

Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який щасливо одружений вже 12 років, відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу, повідомляють Патріоти України.

Так, в інтерв'ю Дмитру Гордону шоумен зізнався, що з роками його почуття посилюються (відео дивіться на сторінці нижче). Відповідаючи на запитання ведучого, чи любить він Ксенію з роками більше або вважає, що почуття переросли в звичку, Кошовий відповів: "Це не звичка, ні в якому разі. Більше, звичайно більше".

"Десь щось нове дізнаєшся, десь випереджаєш її в думках, знаєш, як вона вчинить у тій чи іншій ситуації. Ми читаємо один одного як книжку, перегортаємо і затримуємося на декількох сторінках по кілька разів", - додав Кошовий.

Євген також назвав свій ідеальний сімейний вечір. "Ми включаємо серіал і можемо дивитися до 4-5 ранку. Вечеряємо, п'ємо, діти грають між собою, іноді, правда, заважають нам дивитися і доводиться ставити на паузу", - розповів актор.


"Сподіваюсь, вам сподобались мої ноги": Євродепутат взяв участь в онлайн-дебатах без штанів (відео)

середа, 3 червень 2020, 20:59

Люк Фланаган постав перед членами зборів в сорочці, але без штанів. Ірландський депутат Люк Фланаган взяв участь в онлайн-дебатах сільськогосподарського комітету Європарламенту, будучи при цьому без штанів. Про це пише Politico, передають Патріоти Укра...

От так і миші держзерно "з'їли": МВС викрило чергову схему розкрадання Держрезерву

середа, 3 червень 2020, 20:45

Певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з'ясовується, що вже немає. Перевірки запасів, влаштовані на складах Держрезерву України, виявили не лише нестачу зерна на 800 млн гривень, а й масштабні схеми розкрадання пального. Про це...