Хіти тижня. Змінилося почуття: Євген Кошовий розповів про стосунки з дружиною

Зірка студії "Квартал 95" відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу.

Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який щасливо одружений вже 12 років, відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу, повідомляють Патріоти України.

Так, в інтерв'ю Дмитру Гордону шоумен зізнався, що з роками його почуття посилюються (відео дивіться на сторінці нижче). Відповідаючи на запитання ведучого, чи любить він Ксенію з роками більше або вважає, що почуття переросли в звичку, Кошовий відповів: "Це не звичка, ні в якому разі. Більше, звичайно більше".

"Десь щось нове дізнаєшся, десь випереджаєш її в думках, знаєш, як вона вчинить у тій чи іншій ситуації. Ми читаємо один одного як книжку, перегортаємо і затримуємося на декількох сторінках по кілька разів", - додав Кошовий.

Євген також назвав свій ідеальний сімейний вечір. "Ми включаємо серіал і можемо дивитися до 4-5 ранку. Вечеряємо, п'ємо, діти грають між собою, іноді, правда, заважають нам дивитися і доводиться ставити на паузу", - розповів актор.


Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...