Хіти тижня. Зморшки зникають за вісім місяців: Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння

Американські вчені вже провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років.

Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння, а крім того, воно нормалізує метаболізм, при цьому побічних ефектів не має, повідомляють Патріоти України із посиланням на Sun.

Дослідники Дрексельского університету у Філадельфії в США випадково відкрили ліки проти старіння, які позбавляють зморшок за вісім місяців і запобігають віковій зміні кольору шкіри. Для отримання позитивного ефекту крем з препаратом наносять на обличчя.

Американські вчені провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років. Експеримент проводили протягом восьми місяців, протягом яких випробуваним наносили на обличчя крем з рапаміцином - медичним препаратом від відторгнення органів після хірургічної операції. Після закінчення зазначеного періоду в учасників дослідження зникли зморшки і пігментні плями, а шкіра стала більш однорідною. Кожні два місяці випробовувані здавали аналіз крові. В результаті з'ясувалося, що рапаміцин змінює шкіру на клітинному рівні.

Позитивний ефект виникає, так як препарат проти відторгнення органів блокує утворення в організмі білка p16, який сприяє появі зморшок. При вживанні ліків підвищується вироблення колагену, який відновлює шкіру. Помітних змін вдалося досягти після восьми місяців використання препарату. Вчені проводять нові дослідження, щоб виявити негативні наслідки для здоров'я людини від ліків.

Хіти тижня. Вогні пливли один за одним: Парад супутників Ілона Маска зняли на відео над Києвом

четвер, 13 травень 2021, 3:00

У суботу, 8 травня, над Києвом зняли на відео парад супутників Starlink, запущених компанією Ілона Маска SpaceX. Ролик було опубліковано у Telegram Київ Оперативний, передають Патріоти України. . Так, на кадрах видно, як у нічному небі чітко один за і...

Просто підійшов та вдарив ножем: На кладовищі під Одесою чоловік вбив знайомого на очах у поминальників (фото)

четвер, 13 травень 2021, 0:23

На одному із сільських цвинтарів Одеської області під час поминання померлих родичів 9 травня зловмисник поранив ножем у шию відвідувача на очах у свідків. 49-річний чоловік помер у лікарні. Протягом трьох діб правоохоронці встановили точне місцеперебу...