Хіти тижня. Знімався у Гайдая: Помер відомий радянський актор

Блискучу кар'єру у його неповні 30 років обірвала важка травма, актор став інвалідом.

У віці 60 років в Росії помер відомий радянський актор Денис Кміт, відомий за роллю в популярній кінокомедії Леоніда Гайдая "Спортлото-82". Також Денис Кміт зіграв в картинах "Циган", "Ка-ка-ду", "Поворот ключа", зазначають Патріоти України.

Дебютував в кіно у віці близько шести років (циганёнок у фільмі Євгена Матвєєва «Циган»). Незабаром після зйомок фільму «Спортлото-82» Денис пішов на службу в армію і там отримав травму хребта. Подальші три з лишком десятиліття життя був прикутий до інвалідного крісла. Будучи інвалідом займався образотворчим мистецтвом, поетичною творчістю, писав сценарії і пробував свої сили в якості телеведучого.

Про смерть актора повідомив продюсер В'ячеслав Шмиров: "Три с лишним десятилетия после травмы позвоночника он был прикован к инвалидному креслу, а три месяца назад не стало его легендарной мамы — фотохудожника Галины Кмит".

Хіти тижня. У Росії з неба "звалився" загадковий об'єкт: Момент потрапив на відео

середа, 27 травень 2020, 3:00

У ніч на вівторок, 19 травня, в небі над Сибіром жителі різних районів Красноярського краю, а також Хакасії і Туви (Російська Федерація) спостерігали яскравий об'єкт, який наближався до землі і світився зеленим кольором, передають Патріоти України, ...

Хіти тижня. Спливли страшні деталі катастрофи літака МАУ в Ірані

середа, 27 травень 2020, 1:00

Літак МАУ, що зазнав аварії під Тегераном в січні 2020 року, падав протягом 3,5 хвилин, і протягом цього часу на борту судна була паніка. Літак рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився під Тегераном 8 січня...