Хіти тижня. Знімався у Гайдая: Помер відомий радянський актор

Блискучу кар'єру у його неповні 30 років обірвала важка травма, актор став інвалідом.

У віці 60 років в Росії помер відомий радянський актор Денис Кміт, відомий за роллю в популярній кінокомедії Леоніда Гайдая "Спортлото-82". Також Денис Кміт зіграв в картинах "Циган", "Ка-ка-ду", "Поворот ключа", зазначають Патріоти України.

Дебютував в кіно у віці близько шести років (циганёнок у фільмі Євгена Матвєєва «Циган»). Незабаром після зйомок фільму «Спортлото-82» Денис пішов на службу в армію і там отримав травму хребта. Подальші три з лишком десятиліття життя був прикутий до інвалідного крісла. Будучи інвалідом займався образотворчим мистецтвом, поетичною творчістю, писав сценарії і пробував свої сили в якості телеведучого.

Про смерть актора повідомив продюсер В'ячеслав Шмиров: "Три с лишним десятилетия после травмы позвоночника он был прикован к инвалидному креслу, а три месяца назад не стало его легендарной мамы — фотохудожника Галины Кмит".

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...