
Бійці групи К-2 з 54-ї механізованої бригади знищили "Урал" окупантів разом із боєкомплектом, який вони доправили на одну з позицій в районі Золотого Луганської області, повідомляють Патріоти України.
Відповідне відео опублікував волонтер Юрій Мисягін на своєму каналі YouTube. З його слів, за діями окупантів військові спостерігали, їх вели з повітря .
"Дочекалися моменту початку розвантаження і за кілька хвилин повністю знищили. Повністю!" — написав він. Також серйозно був пошкоджений БТЛБ, який зміг від'їхати, але незабаром заглухнув у 300 метрах від позиції. У цій операції крім техніки, були знищені двоє окупантів, один був поранений.
Мисягін нагадав невелику передісторію: у січні 2019 року окупанти з протитанкового гранатомета підірвали вантажівку Урал одного з батальйонів 54-ї бригади. Тоді загинув один український військовий і четверо отримали поранення.
"Після тієї трагедії група сказала, що за одну підірвану машину вони візьмуть втричі більше. Ось цей Урал якраз і був тим третім. До нього були знищені два КамАЗи з зенітками", — пояснив волонтер.
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...