Хіти тижня. Зона відчуження: У мережі з'явилося фото одного з найкрасивіших місць Чорнобильського заповідника

На знімку зображений заспокійливий річковий пейзаж неподалік від безлюдного села Черевач.

В інтернеті опублікований знімок закруту річки Уж в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Фотографію розмістили в Facebook-спільноті Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, передають Патріоти України.

Черевач - колишнє село в Україні, в 26 км від ЧАЕС і в 9 км від колишнього райцентру - міста Чорнобиль. До 1986 року воно входило до складу Чорнобильського району і було центром сільської ради. Село розташоване на лівому березі річки Уж. Після аварії на станції 26 квітня 1986 жителів села відселили в Нове Залісся Бородянського району, а також в Володарський район. Офіційно Черевач був знятий з обліку в 1999 році.

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...