Хіти тижня. Зрада: Герой України фінансує бойовиків і працює на армію Путіна, - розслідування

Бізнес народного депутата України, члена комітету нацбезпеки і Героя України В'ячеслава Богуслаєва продовжує обслуговувати російські спецслужби і фінансує терористичну організацію "ДНР". Про це йдеться у розслідуванні BIHUS.info, повідомляють Патріоти України.

У розслідуванні йдеться про російські військові вертольоти і урядові літаки, в двигунах яких є комплектуючі українського виробництва. Журналісти стверджують, що на авіаційному підприємстві Мотор Січ і сьогодні виробляють, ремонтують і обслуговують двигуни для Росії.

"Нардеп-Герой України працює на Путіна. Попри війну, він постачає українські деталі для російських військових літаків, отримує гроші від ФСБ і фінансує так звану "ДНР". Цей "герой" - народний депутат України Вячеслав Богуслаєв. І він не тільки нардеп, він член комітету з питань нацбезпеки та оборони! Але гроші, схоже, "не пахнуть".Це його компанії обслуговують літаки ФСБ і Путіна", - йдеться у повідомленні.

"p.s. без деталей Богуслаєва, більшість російських вертольотів на Донбасі, просто б не злетіли", - підсумували журналісти.

Хіти тижня. Його люба "Бася": Як зараз виглядає і чим займається дочка Кузьми Скрябіна (фото)

субота, 14 грудень 2019, 19:00

Цікавим фактом є те, що Кузьма назвав дівчинку на честь кумира молодості - актриси Барбари Брильської. У шлюбі Кузьми Скрябіна і Світлани Бабійчук народилася єдина дочка, якій дали незвичне ім'я - Марія-Барбара. Андрій Кузьменко ласкаво називав дівчинк...

Хіти тижня. Сексизм, харасмент і гендерний дисбаланс: Популярний радянський мультфільм визнали небезпечним

субота, 14 грудень 2019, 18:30

Як виявилося, улюблений багатьма поколіннями мультик містить неприпустимі за нинішніми моральними нормами елементи. Популярний радянський мультфільм "Ну, погоди!" містить сексизм, харасмент та інші неприпустимі за нинішніми моральними нормами елементи....