Хіти тижня. "Зря болтать не станут": У Росії "козаки" заявили, що безконтактні термометри стирають пам'ять

У той час, як президент Володимир Путін розрекламував «ефективну» російську вакцину від коронавіруса, «козаки» виступили проти вакцинації, поки препарат не схвалить ВООЗ.

Російським козакам також рекомендують не вимірювати температуру дистанційними термометрами, так як через це «можливо стирання пам'яті». Із закликом виступила Рада отаманів РФ, передають Патріоти України із посиланням на Znak.

У Раді заявили, що вони не проти вакцинації, але хочуть розібратися: чи будуть антитіла тільки захисними і чи не будуть викликати ускладнення перебігу хвороби. В організації також заявили, що за час пандемії коронавірусу не хворів жоден козак. Вони вважають, що про такий «феномен» повинні все знати.

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...