Хіти тижня. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції.

Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше. Зазначається, що жінки теж мали б більш високі шанси заразитися, якщо б були такого зросту. Але в дослідженні таких було мало, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Замість цього, команда вважає, що результати показують, що COVID-19 поширюється через крихітні частинки, звані аерозолями, які затримуються в повітрі після видиху. Це додає вагу теорії про те, що коронавірус передається по повітрю.

Дослідники говорять, що більш високі люди не будуть піддаватися більшому ризику, якщо вірус буде поширюватися в основному через чхання або кашель, які призводять до утворення великих крапель, які швидко падають на землю.

Де купатись восени: Названо найкращі термальні озера України (відео)

понеділок, 28 вересень 2020, 8:12

На вулиці осінь, а вам ще хочеться купатися? Маємо топ термальних джерел України, передають Патріоти України. . 7 гарячих басейнів у Косино – хочете скупатися у каві у 38 градусів? Всі басейни тематичні – у воду неначе ллється кава або вино. . Термаль...

Доступний кожному! Названо найбільш простий спосіб захисту від вірусів без застосування ліків

понеділок, 28 вересень 2020, 7:56

Одним з найпростіших способів захиститися від вірусів без використання лікарських препаратів є сон достатньої тривалості - наприклад, семигодинний, передають Патріоти України. . "Чим краще людина спить, тим сильніше вона захищена від різних інфекцій, я...