Інцидент стався на столичних Березняках.

Водії і пасажири двох автомобілів накинулися з кулаками і побили ветерана АТО Миколу Ворошнова, який на дорозі зробив зауваження автохаму, який порушив правила дорожнього руху, передають
Патріоти України.
За словами киянина, перед виїздом на Дарницький міст він їхав по головній дорозі, коли з-під знака «Поступися дорогою» йому напереріз вилетіла інша машина. «Довелося гальмувати. Почав йому сигналити, показуючи цим своє невдоволення подібною поведінкою на дорозі. Підрізавши мене, авто загальмувало, з нього вискочили двоє. Водій представницької зовнішності, з депутатським значком на лацкані піджака, а з пасажирського місця - охоронець в плащі з "вухом", який відразу "позначив" наявність вогнепальної зброї», - пише Ворошнов на своїй сторінці в соціальних мережах і додає, що незабаром на місці інциденту зупинилося ще одне авто.
Недовга перепалка переросла в побиття ветерана - йому розбили губу і вибили половину зуба. «Поліцію не викликав, ніяких заяв не писав, не вірю я в наше правосуддя, маю на це підстави», - пише Микола Ворошнов, який подякував зупинилася дівчину-водія за допомогу.

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...