Хіти тижня. "Звання народної артистки СРСР вона більше не гідна": Ротару вирішили вигнати із РФ

Росіяни обурено пригадали Софії Ротару відмову від участі в "Пісні року" через введення тимчасового воєнного стану в Україні в минулому році.

Софія Ротару. Фото: РБК.

На популярну співачку Софію Ротару, яка заявила про повернення в Росію з концертами і гастролями, обрушився шквал критики і докорів з боку лідерів громадської думки в РФ, інформують Патріоти України, посилаючись на російський "Діалог".

Хвиля скандалу піднялася, коли першою проти Ротару, а точніше, її приїзду і гастролей в Росії висловилася відома російська ведуча "Пісні року" Ангеліна Вовк. Потім думку і позицію Вовк підтримав член Експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ при Державній Думі РФ Вадим Манукян. Зокрема, "маститий експерт" вважає, що традиційний новорічний концерт прекрасно пройде і без участі Софії Михайлівни. Більш того, Манукян наполегливо закликає ігнорувати всі концертні виступи українки Ротару в Росії.

"Звання народної артистки СРСР вона більше не гідна після подібного недружньої поведінки щодо Росії, яка є правонаступницею Радянського Союзу", - додав Манукян. В ході скандалу Ротару також пригадали відмову від участі в "Пісні року" через введення тимчасового воєнного стану в Україні в минулому році. Примітно, що офіційні представники артистки тоді пояснили відмову, пославшись на проблеми зі здоров'ям співачки. Але, мабуть, така відповідь не задовольнила російський шоу-бізнес.

Вирішив допомогти ЗСУ? У Росії житель Барнаула отруїв воду для мобілізованих

четвер, 21 вересень 2023, 15:04

У Барнаулі проти місцевого жителя порушили кримінальну справу про замах на держзраду і спробу теракту через те, що він нібито отруїв воду для мобілізованих, передають Патріоти України. Як стверджують у відомстві, житель Барнаула вийшов в соцмережах на ...

В "Укренерго" повідомили про наслідки першої за півроку атаки на енергосистему

четвер, 21 вересень 2023, 14:59

Наслідком першої за шість місяців ворожої атаки є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах України. Висновки про початок нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури поки робити зарано, передають Патріоти України.а...