Хіти тижня. Зверніть увагу! Названо головні симптоми "Омікрону" у вакцинованих від COVID-19

Штам коронавірусу "Омікрон" виявився стійким проти сучасних вакцин, через що вакциновані громадяни хворіють не рідше за антивакцинаторів. Цей штам вірусу заразніший від попередніх, і має інші симптоми, зазначають Патріоти України.

Керівник дослідження ZOE COVID Тім Спектор заявив, що симптоми, які були при Альфа-штамі та Дельта-штамі, відрізнялися від сьогоднішнього "Омікрону". Зокрема, він розповів про те, як хворіють вакциновані пацієнти.

Якщо раніше найчастішими симптомами коронавірусу були нежить, біль у горлі, втрата нюху, постійне чхання, діарея, а також головний біль і кашель, то зараз коронавірус протікає як грип, плюс до скарг пацієнтів додалися біль у вухах, висип на тілі, м'язовий біль.Типовими симптомами коронавірусу "Омікрон" залишаються:

  • нежить;
  • головний біль;
  • втома;
  • біль в горлі.

Доведено, що вакциновані люди легше переносять "Омікрон", ніж невакциновані.

На сьогоднішній день найпопулярнішим різновидом "Омікрону" є BA.2, відомим також як "стелс-омікрон". До його характерних симптомів відносять також втрату чи зміну нюху, як було за "альфа" і "дельта" штамах.

У небі над Києвом сьогодні дуже особливе місячне сяйво

субота, 4 лютий 2023, 23:36

Сьогодні у небі над Києвом можна спостерігати місячне явище – гало. Це оптична ілюзія, через яку Місяць оточує велике яскраве кільце. Гало – оптичне явище в атмосфері, що виникає внаслідок заломлення і відбиття світла у льодяних кристалах. "Це разюче і...

На Харківщині 16-річні підлітки вбили двох жінок

субота, 4 лютий 2023, 22:43

На Харківщині поліція викрила двох 16-річних підлітків у вбивстві двох жінок. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області, передають Патріоти України. "2 лютого близько 1:00 до чергової частини Чугуївського районного управління пол...