Хіти тижня. "Звезда в шоке!": Британські журналісти переплутали Вєрку Сердючку з фанатом

Замість фото артистки, ЗМІ розмістило світлину її прихильника...

Українську зірку Вєрку Сердючку, яка вже сьогодні, 18 травня, запалить сцену "Євробачення-2019", переплутали з фанатом. Закордонне видання The Sun опублікувало статтю про Сердючку, а, замість фото артистки, ЗМІ розмістило світлину фаната у подібному костюмі, передають Патріоти України.

На це відреагувала Вєрка Сердючка і написала повідомлення на своїй сторінці в Instagram.

"Дорогий The Sun! Не могли б ви перевіряти фото, які ви публікуєте? Це не Вєрка Сердючка на фото. Це фанатка у саморобному костюмі. Дякуємо! І ми теж вас любимо!" - написала на офіційній сторінці зірка.

Однак закордонне видання ніяк не прокоментувало свою помилку і навіть перепросило за скоєне непорозуміння.

Жорстоке вбивство хлопчика в Києві: У мережу потрапило фото ймовірного вбивці

понеділок, 24 червень 2019, 17:29

На тілі убитого в Києві 9-річного Захара Черевка були множинні колото-різані рани й травма черепа, повідомляють Патріоти України. Речі дитини вбивця викинув на березі, а тіло втопив у озері, повідомили в прес-службі поліції Києва. Також правоохоронці о...

"Разграблению подвергся не только гипермаркет. Вооруженные люди, как саранча, стали опустошать в районе ДАП автосалоны: Mitsubishi, Peugeot и Porsche": Як починалася війна на Донбасі (фото)

понеділок, 24 червень 2019, 17:14

"Генерал-майор Юрий Седнев, руководивший горуправлением милиции Донецка с сентября 2011-го по сентябрь 2013 года, был вновь назначен на эту должность 16 мая 2014-го - за десять дней до начала боевых действий в Донецком аэропорту (ДАП)", - пише у своєму...