Хіти тижня. Зима і осінь будуть "аномальними": Синоптик розповіла про зміну клімату в Україні

Заввідділу прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух заявила, що в Україні різко змінився клімат, а це вплинуло на погоду. Про це повідомляє "Обозреватель", передають Патріоти України.

За словами Балабух, в Україні дуже стрімко змінюється клімат, а висока температура повітря останні 10 років вражає кліматологів. Але, в той же час, це не означає, що в Україні буде аномально тепло в усі дні.

"Це говорить про те, що в крайньому випадку 60% днів точно будуть з температурою вище норми. Але залишається ще 40%, коли температура може бути в межах норми або нижче норми", - пояснила вона.

Балабух вважає, що потепління Світового океану стало основною причиною зміни клімату. Також, на клімат вплинула висока температура в тропічних широтах, через що утворилося багато циклонів по всьому світу.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...

Вперше побачила таке у житті: Лікарка показала "найстрашніші" легені хворого на COVID-19 (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 17:28

Українська журналістка Ірина Заславець показала фото рентгена легень, уражених коронавірусною хворобою (COVID-19), передають Патріоти України. Знімки вона опублікувала в Facebook після спілкування з главою реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної ...