
У понеділок, 7 грудня, ввечері в Києві співробітник відомого українського телеканалу Віталій Середа влаштував п'яну ДТП. Про це повідомляє "Київ Оперативний", передають Патріоти України.
Аварія трапилася на перехресті вулиць Оболонської та Межигірської. Водій Chevrolet влетів у задню частину машини Opel, хоча будь-яких передумов для ДТП не було.
"Пізніше стала відома причина такої аварії - бухий водій на ім'я Віталій Середа. Він працює на "1+1", але настільки не розуміє, що відбувається навколо, що схоже на те, що він з іншої планети", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що телевізійник був настільки п'яний, що "Драггер" навіть не зміг показати рівень алкоголю через відсутність таких значень.
"Х'юстоне, у нас проблеми", "Цікаво, це на "плюсах" покажуть?", "Просто капець! Водій просто в мотлох убитий. Думаєте, буде покараний?", "Віталька не в курсі, як він туди потрапив. Але це сарказм! Насправді це сумно, коли такі персонажі виїжджають на дорогу!" - пишуть в інтернеті.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...