Х**ло експерементує: Путін заявив про появу в Росії другої вакцини від коронавірусу

Президент Росії Володимир Путін заявив про появу в Росії другої вакцини від коронавірусу "ЕпіВакКорона". Препарат зареєстрував новосибірський центр "Вектор", повідомив 14 жовтня глава РФ на нараді з членами уряду, передають Патріоти України.

Віцепрем'єр Тетяна Голікова розповіла, що"ЕпіВакКорона" безпечна, а її перші 60 тисяч доз будуть проведені вже найближчим часом. Путін додав, що Голікова і керівник Росспоживнагляду Анна Попова вже зробили щеплення новою вакциною.

При цьому третя вакцина інституту Чумакова, за словами президента Росії, переходить на другу фазу випробувань 19 жовтня. Відзначимо, що першу зареєстровану в РФ вакцину від коронавірусу "Спутник V" не визнають у всьому світі.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...