Хлопчики в робах: Гучний шкільний скандал спалахнув у Харкові

Директор школи використовує старшокласників замість підсобних робітників на будівництві.

У Харкові, в школі № 60 спалахнув грандіозний скандал через те, що школярів старших класів змушують працювати на будівництві дитячого садка замість відвідування уроків. Про кричущу ситуацію розповіли батьки старшокласників у спільноті "Батьки SOS" в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Батьки учнів старших класів почали отримувати повідомлення про те, що дітям слід з'явитися в школу в робочій формі, так як замість уроків вони підуть будувати дитячий садок.

"У цій школі учні прибирають з 5-го класу територію школи, де вигулюють собак. А директор сміливо збирає гроші з батьків на фонд і ще експлуатує дітей", - розповіла мама одного з дітей Ірина Корінь.

Вона додала, що старшокласникам доручають більш складну роботу. "Старшокласникам дають більш складну роботу, діти прибирають під керівництвом двох завучів (Казниста Тамара і Баранник Катерина). Вчителі, які працювали в цій школі, після звільнення зізнаються, що, коли батьки відмовлялися здавати на фонд школи, директор змушувала їх додавати свої особисті гроші", - додала мама.

У коментарях користувачі обурилися подібному поводженню з дітьми та зазначили, що потрібно писати скарги, так як це підсудна справа.

  • Ого! Нічого собі "облагороджують" працею дітей замість уроків. Тут стаття, штраф, звільнення і далі за списком.
  • Хлопчики (різноробочі). Цікаво, а вона може ще й вимагає хлопчиків-фахівців для кладки плитки або цегли?
  • Пишіть скаргу, це порушення (залучення дітей до роботи на будівництві, та ще й замість уроків) – дуже серйозне. За таке потрібно карати.

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...

"Стасик похож на странного шмеля": Михайлову дісталося від Шнура

понеділок, 23 листопад 2020, 20:46

Лідер групи «Ленінград» відкрито назвав Михайлова лицеміром: той обіцяв в карантин фінансово підтримати учасників своєї команди, але грошей музиканти не дочекалися. Музикант Сергій Шнуров знову виступив з уїдливою епіграмою на колегу-артиста. Цього раз...