Хлопчики в трусиках: У мережі висміяли свято десантників у РФ (фото)

Росіяни вирішили, що купатися посеред міста у фонтані в нижній білизні - це нормально.

У мережі з'явилися кумедні фото веселого святкування дня ВДВ у Росії. Відповідні знімки публікує "Роісся24" в Facebook, передають Патріоти України.

На знімках видно, як російські десантники за традицією купаються у фонтанах. Деякі з них занурюються прямо в одязі, а дехто в нижній білизні. Під постом з'явилися саркастичні коментарі користувачів.

"Той великий, єдиний в році день, коли можна помитися і випрати...", "Скрепи провентилювати", "Якби не фонтани, вони б не знали, що таке вода", "випрати пригорілі труселя", "Гордість наша і захист, хлопчики в трусиках!", - в такому дусі пишуть коментатори.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...