Хлопець облив бензином і підпалив дівчину - сусіди побачили страшну картину (фото)

У місті Перт, що на заході Австралії, 20-річна дівчина вибігла на вулицю, охоплена полум'ям, після того, як бойфренд облив її бензином і підпалив. Про це жахливий випадок повідомляє видання The Sun, передають Патріоти України.

Мешканка передмістя Андреа Аткінс-Грід стала жертвою нападу свого хлопця, з яким перебувала разом в одному будинку. Під час сварки він облив частину вітальні і свою дівчину бензином і підпалив.

Збожеволіла від болю Андреа вибігла на вулицю. Як згадують очевидці, вона хитаючись йшла дорогою, болісно кричала, як поранений звір, і кликала на допомогу сусідів.

Сусіди прийшли на допомогу дівчині, збили з неї полум'я і обливали холодною водою до приїзду швидкої допомоги. Жертву підпалу госпіталізували з пошкодженням 35 відсотків шкіри.

Підозрюваному в нанесенні тяжких каліцтв 37-річному чоловікові поліція пред'явила звинувачення. Його теж доставили в лікарню з опіками, тому що він постраждав під час в результаті пожежі.

За даними місцевих ЗМІ, заарештованого бойфренда звуть Деніел Болдерсон. Перебуваючи в лікарні, він постав перед судом за допомогою відеоконференції, його було взято під варту.

"Мусор ...бучий, фу": У Києві патрульний у всіх на очах вдарив підлітка, мати написала заяву (відео)

вівторок, 18 травень 2021, 23:20

Інцидент стався 15 травня. "За словами очевидців, підлітки компанією сиділи слухали музику. Вони стали на заваді чоловікові, який косив траву. Він представився співробітником станції та наказав вимкнути колонку, підлітки відмовилися. Зав'язалася перепа...

Хіти тижня. Невеселе майбутнє цивілізації: Через 80 років багато прибережних міст підуть під воду

вівторок, 18 травень 2021, 23:05

Отримані сінгапурськими вченими результати істотно перевищують раніше прогнозовані значення. Рівень Світового океану виросте на 1 м до 2100 року. Причиною тому стане глобальне потепління, якщо країнам не вдасться знизити обсяги викидів парникових газів...