Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася в китайській провінції Чжецзян, пише Daily Mail, передають Патріоти України.

Хлопець погодився на побачення в одному з місцевих ресторанів і, розраховуючи на романтік з дівчиною, зголосився оплатити вечерю. Хто ж знав, що разом з нею знайомитися прийдуть ще 23 людини.

Хлопець розгубився, але все ж сів за один із столів, які зайняли дівчина, її родичі та друзі. Але, коли він побачив, як вся компанія замовляє з меню найдорожчі страви та алкоголь, бідолаха кинувся до чорного ходу.

Як з'ясувалося пізніше, таким чином дівчина вирішила перевірити хлопця на щедрість, але в підсумку компанії її родичів та друзів довелося за свою витівку поплатитися - їм принесли рахунок на суму майже в $3,000. До речі, дізнавшись, чим закінчилася ця історія, хлопець зв'язався з дівчиною і компенсував вартість свого замовлення - близько $60.

Історія стала вірусною і викликала безліч дискусій у місцевих соцмережах. Користувачі зійшлися на думці, що хлопцям варто оплачувати рахунки на подібних сліпих побаченнях, але тільки якщо мова не йде про десятки сторонніх людей.

З архіву ПУ. Чим відрізняються українці від "орків": Мережу вразили показові фото з Донбасу

неділя, 28 лютий 2021, 21:30

У мережі з'явилися фотографії того, як відбувається передача тіл загиблих між Збройними силами України і бойовиками так званих "ДНР" і "ЛНР". Відповідні знімки опубліковано на Twitter-сторінці "hochu_domoy.ua", передають Патріоти України 28 лютого 2020...

Хіти тижня. "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть": Як школяр займався вихованням представників вишів, які хотіли говорити російською, - блогер

неділя, 28 лютий 2021, 21:00

"Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро, сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одяг...