Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася в китайській провінції Чжецзян, пише Daily Mail, передають Патріоти України.

Хлопець погодився на побачення в одному з місцевих ресторанів і, розраховуючи на романтік з дівчиною, зголосився оплатити вечерю. Хто ж знав, що разом з нею знайомитися прийдуть ще 23 людини.

Хлопець розгубився, але все ж сів за один із столів, які зайняли дівчина, її родичі та друзі. Але, коли він побачив, як вся компанія замовляє з меню найдорожчі страви та алкоголь, бідолаха кинувся до чорного ходу.

Як з'ясувалося пізніше, таким чином дівчина вирішила перевірити хлопця на щедрість, але в підсумку компанії її родичів та друзів довелося за свою витівку поплатитися - їм принесли рахунок на суму майже в $3,000. До речі, дізнавшись, чим закінчилася ця історія, хлопець зв'язався з дівчиною і компенсував вартість свого замовлення - близько $60.

Історія стала вірусною і викликала безліч дискусій у місцевих соцмережах. Користувачі зійшлися на думці, що хлопцям варто оплачувати рахунки на подібних сліпих побаченнях, але тільки якщо мова не йде про десятки сторонніх людей.

З п'яти розтинів, лише один без COVID-19: Патологоанатом розповів про моторошні реалії лікарень в Україні (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:28

Коронавірус видозмінює легені так, що патологоанатоми порівнюють орган з печінкою. Вони стають щільними, усипані тромбами. Українські медики, які вивчають тіла померлих від COVID-19 розповідають, з чим їм доводиться зіштовхувати щодня, передають Патріо...

Залишають салон першими: Стюардеса розповіла про секретні способи зірок залишатися непоміченими в літаку (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:22

Американська стюардеса поділилася секретними способами знаменитих людей залишатися непоміченими під час перельоту на літаку. Так, багато хто з них подорожує інкогніто, передають Патріоти України. В першу чергу, за словами бортпровідниці, відомі особист...