Хлопець знайшов на горищі картоплю фрі часів Другої світової війни - тепер він знає минуле на смак

Житель німецького Білефельда Маріус Рюгге випадково виявив на горищі старі дерев'яні ящики. Хлопця розпирало від цікавості і він вирішив заглянути всередину. Вміст його дуже здивував, адже там знаходилася їжа з минулого, передають Патріоти України.

24-річний хлопець помітив дивні коробки в будівлі, де він працював. Вони, по всій видимості, так і залишалися непоміченими кілька десятків років, поки ними не зацікавився співробітник компанії.

Коли Маріус відкрив одну з коробок, то побачив там сушену картоплю фрі. Дослідивши продукт, хлопець зрозумів, що ця картопля є частиною запасів провізії Австралійських військ часів Другої світової війни. "Можу припустити, що під час війни або після війни вони якимось чином опинилися в вугільному цеху, який раніше був тут", - поділився Рюгге.

У ящиках з сушеною картоплею також перебувала інструкція з приготування. Хлопець, звичайно ж, вирішив спробувати минуле на смак і взявся виконувати інструкцію. Він замочив пару картопляних брусків в воді на дві години, а потім підігрів їх в мікрохвильовці.

Смак страви його розчарував, адже картопля була вже неїстівною. "На смак як цвіль і лише віддалено нагадує картоплю", - сказав Маріус.

Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...