
Мер Конотопа Артем Семеніхін заявив, що ТЦК мобілізовує лише простих людей, а так званих "мажорів" майже не чіпає. Про це він сказав у своєму Facebook, передають Патріоти України.
"У ЗСУ зараз служить 95% простих хлопців і дівчат. Із сіл позабирали практично всіх. З комунальних підприємств теж практично всіх. А ось із крутих авто чомусь не поспішають забирати. Тих, хто має гроші та зв'язки – не знаю жодного випадку щоб забрали... Хлопці з контузіями – на нулі, а "мажори" коньяк п'ють", – обурився Семеніхін.
Зокрема, його обурив випадок з одним містянином, який має гроші на відпочинок своєї родини за кордоном і їздить на дорогій автівці, оформив собі опікунство по догляду за матір'ю, що дає право на відстрочку.
"Я дзвонив (до ТЦК – Ред.) для того, щоб дізнатися – та людина, яка має великі гроші, яка їздить на класній автівці, яка відправляє свою сім'ю відпочивати під час війни за кордон. Чому він не в армії? Чому в армії зараз служать водії наших автобусів? У нас немає зараз достатньої кількості транспорту на лінії саме через те, що ТЦК позабирали наших водіїв. У нас немає навіть можливості відремонтувати шматок труби ржавої, бо позабирали хлопців", – каже мер Конотопа.
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...