"Хлопцям та дівчатам наживо відрізають поранені руки та ноги": Мати бійця розповіла про жахи на "Азовсталі"

Рідні бійців полку "Азов" влаштували пресконференцію в Туреччині щодо порятунку українських бійців, заблокованих на Маріупольському заводі "Азовсталь", передають Патріоти України.

Рідні захисників Маріуполя, яких заблоковано на заводі "Азовсталь", приїхали до Стамбула подякувати президенту Туреччини Реджепу Ердогану за підтримку в питанні порятунку та евакуації українських бійців до Туреччини.

Так, одна з жінок, яка є мамою "азовця", розповіла про постійні обстріли заводу та стан захисників. Її син у 2014 році виїхав з Донецької області, яка була окупована Росією. І всі ці вісім років він захищав Україну.

"Я не дивлюсь всі ці ролики (з "Азовсталі" - ред.). Я не можу дивитися, тому що моє серце кровить, воно кричить. Я у кожному відео боюся його побачити. Мені син пише дуже рідко, пише два-три слова. Я розумію, що він мене жаліє, це мій єдиний син. Тому всі ці жахи, які ви бачили, це мала частка того, що там відбувається зараз", - зазначила вона.

Вона наголосила, що через відсутність медикаментів, хлопцям та дівчатам наживо відрізають поранені руки та ноги "Їх з усіх боків обстрілює артилерія. З літаків на них скидають авіабомби по 500 кілограмів. Їх там засипає, люди гинуть під завалами. Нашим хлопцям та дівчатам наживо відрізають поранені руки, поранені ноги. Які б ще можна було врятувати, якби людина вчасно отримала медичну допомогу. Їм ріжуть це по живому, без анестезії", - говорить жінка.

Вона також наголосила, що проти захисників "Азовсталі" застосовують заборонене озброєння – фосфорні, касетні бомби, хімічну зброю.

Жінка також подякувала президенту Туреччини Тайїпу Ердогану. "Тому від імені всіх батьків захисників вдячна президенту Туреччини Ердогану за те, що він робить, щоб наші герої, наші діти повернулися до нас, - мати бійця полку Азов", - сказала вона.

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...

Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: Коли очікувати

вівторок, 6 грудень 2022, 10:45

До України йде відчутне потепління з сильними снігопадами та зливами. Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін. Так, за його словами, така погода очікується в країні вже від 7 грудня, передають Патріоти України. "Від 7 грудня до України почн...