"Хлопцю" навіть знайшли подружку: У Харкові живе пітон, якого військовий врятував із охопленого вогнем російського танка (фото)

Уже рік у Харкові живе пітон, якого військовий Богдан врятував з танка, що палав, під час деокупації Куп'янська. Плазуна прихистив доктор біологічних наук Дмитро Шабанов. У триметрового знайди навіть з'явилася подруга, повідомляють Патріоти України.

«Я влаштував пітону штучну зимівлю, зараз взяв самицю, все вказує на те, що невдовзі в плазунів з'явиться потомство», – розповів науковець.

Під штучною зимівкою біолог має на увазі довготривале зниження температури у тераріумі. Зі слів Дмитра Шабанова, самиця належить його знайомій. Імені пітону Дмитро Шабанов не давав: «Не бачу сенсу називати когось, хто на це ім'я не буде відзиватися».

«Один раз вибрався з тераріуму та влаштував погром у домі, але я спокійно ставлюся до цього, намагаюсь робити все так, щоб плазуну було комфортно», – розповів Дмитро Шабанов.

Шабанов планує й надалі опікуватися плазуном, та не збирається передавати його до зоопарку.

Джерело: UA:Суспільне

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...

І де справедливість? Військовослужбовець дістав контузію, відмовився форсувати Дніпро та отримав 5 років позбавлення волі: Як суд мотивував своє рішення

вівторок, 23 квітень 2024, 6:25

Військовослужбовця однієї з бригад морської піхоти днями було засуджено за відмову виконати наказ командира, який полягав у необхідності форсувати річку Дніпро та закріпитися в селі Кринки Херсонської області, передають Патріоти України. Як зазначено у...