
У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні анонсували концерт російського гурту "Воровайки", виконавиці якої в своїй пісні принижують український народ і прославляють РФ. Про це повідомляють на сторінці "Бойкот російської попси" в Facebook, передають Патріоти України.
Виступ призначено на лютий у Жовтневому палаці. Однак користувачі мережі акцентували увагу на новій пісні гурту під назвою "Хохли".

"Великий подарунок київським фанатам групи і всім адептам "мистецтва поза політикою". Вони із задоволенням пустяться під цю пісеньку", - написали в інтернеті і опублікували текст пісні.


"Всіх українців, які мають почуття самоповаги, закликаємо поскаржитися на пісню на YouTube, вибравши пункт"ненависницький або образливий зміст/заохочує ненависть або насильство"", - відзначили в спільноті.
Користувачі мережі прокоментували подію.






Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...