
У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні анонсували концерт російського гурту "Воровайки", виконавиці якої в своїй пісні принижують український народ і прославляють РФ. Про це повідомляють на сторінці "Бойкот російської попси" в Facebook, передають Патріоти України.
Виступ призначено на лютий у Жовтневому палаці. Однак користувачі мережі акцентували увагу на новій пісні гурту під назвою "Хохли".

"Великий подарунок київським фанатам групи і всім адептам "мистецтва поза політикою". Вони із задоволенням пустяться під цю пісеньку", - написали в інтернеті і опублікували текст пісні.


"Всіх українців, які мають почуття самоповаги, закликаємо поскаржитися на пісню на YouTube, вибравши пункт"ненависницький або образливий зміст/заохочує ненависть або насильство"", - відзначили в спільноті.
Користувачі мережі прокоментували подію.






Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...