
У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні анонсували концерт російського гурту "Воровайки", виконавиці якої в своїй пісні принижують український народ і прославляють РФ. Про це повідомляють на сторінці "Бойкот російської попси" в Facebook, передають Патріоти України.
Виступ призначено на лютий у Жовтневому палаці. Однак користувачі мережі акцентували увагу на новій пісні гурту під назвою "Хохли".

"Великий подарунок київським фанатам групи і всім адептам "мистецтва поза політикою". Вони із задоволенням пустяться під цю пісеньку", - написали в інтернеті і опублікували текст пісні.


"Всіх українців, які мають почуття самоповаги, закликаємо поскаржитися на пісню на YouTube, вибравши пункт"ненависницький або образливий зміст/заохочує ненависть або насильство"", - відзначили в спільноті.
Користувачі мережі прокоментували подію.






У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...