
У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні анонсували концерт російського гурту "Воровайки", виконавиці якої в своїй пісні принижують український народ і прославляють РФ. Про це повідомляють на сторінці "Бойкот російської попси" в Facebook, передають Патріоти України.
Виступ призначено на лютий у Жовтневому палаці. Однак користувачі мережі акцентували увагу на новій пісні гурту під назвою "Хохли".

"Великий подарунок київським фанатам групи і всім адептам "мистецтва поза політикою". Вони із задоволенням пустяться під цю пісеньку", - написали в інтернеті і опублікували текст пісні.


"Всіх українців, які мають почуття самоповаги, закликаємо поскаржитися на пісню на YouTube, вибравши пункт"ненависницький або образливий зміст/заохочує ненависть або насильство"", - відзначили в спільноті.
Користувачі мережі прокоментували подію.






На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...