Хмара пилу з Сахари накрила Європу: У мережі показали знімок з космосу

Щільна хмара пилу з Сахари рухається над Середземним морем до Італії та Південно-Східної Європи. Про це повідомляє The Watchers, передають Патріоти України.

Як повідомляється, в поєднанні з виключно високими температурами цей пил сприяє зниженню видимості, респіраторним захворюванням і зниження індексу якості повітря.

Сьогодні, 24 червня, хмара пилу пошириться на більшу частину Південно-Східної Європи, включаючи Словенію, Хорватію і Сербію. Найбільше 25 червня постраждають Південна Італія і Західна Греція.

Пилова буря в Києві

Жителі та гості Києва 22 червня помітили в місті дивний туман. Туман спостерігався по всьому Києву приблизно з 12:00. Видимість впала до декількох кілометрів. При цьому жителі та гості столиці скаржилися на погане самопочуття і проблеми з диханням.

За даними Укргідрометцентру, причиною такого явища стало видування в південних районах РФ значної кількості грунту і переміщення повітряних мас на територію України.

"Крім того, додатковим фактором стало посилення швидкості вітру до 20 м/с в Києві, що спричинило видування з дорожнього покриття вулиць і дрібнодисперсного пилу, а також підвищення вологості повітря, яке сприяє погіршенню горизонтальної видимості", - додали у відомстві.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...