
Колекція чемпіона світу з біатлону Дмитра Підручного поповнилася ще однією золотою медаллю. Нагорода знайшла свого власника через п'ять років після чемпіонату Європи, що пройшов у 2015-му в естонському Отепя. Про це повідомив сам біатлоніст на своїй сторінці в Instagram, постаравшись, щоправда, зберегти інтригу, передають Патріоти України.
Зазначимо, що за підсумками естафетної гонки першою фінішувала збірна Росії. Згодом допінг-проба одного з російських біатлоністів, Олександра Печенкина, дала позитивний результат, що призвело до дискваліфікації самого спортсмена на чотири роки, а також дискваліфікації всієї команди. У підсумку, «золото» перейшло до української команди, яка в складі Артема Тищенка, Сергія Семенова, Артема Прими та Дмитра Підручного фінішувала в тій гонці другою.
Додамо, що це європейське «золото» стало третім в колекції уродженця Тернополя. Також Дмитро піднімався на найвищу сходинку п'єдесталу в змішаних естафетах на першостях континенту в італійській Валь-Ріданна-2018 і Мінську-2020.

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...