Хоче повернутися додому: Українець у Польщі втратив пам'ять і шукає родичів (фото)

У місті Гданськ у Польщі громадянин України потрапив до лікарні з втратою пам'яті. Про це пише запорізьке видання Gazeta.ZP з посиланням на дані співробітників лікарні, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що чоловіка ймовірно звуть Олексієм. Він зумів згадати, що жив в Запоріжжі, в Південному мікрорайоні, тому місцеві медики звернулися до запорізьких ЗМІ.

Чоловік спочатку був поміщений в неврологічне відділення, проте з часом після тестів ніяких проблем з головним мозком у нього не було виявлено. Він був переміщений в інше відділення лікарні Гданська, де були вільні місця. Співробітники лікарні передали пресі фото чоловіка і закликали допомогти з пошуком його близьких.

"Таємниця Клеопатри": Омолоджуючий фруктово-молочний коктейль (відео)

неділя, 31 травень 2020, 16:59

Напій поживний, дуже корисний, а за умови регулярного вживання надає шкірі пружності, очищає та омолоджує організм. Клеопатра була царицею Єгипту з династії Птолемеїв, донькою Птолемея XII, останньою із царських правителів Стародавнього Єгипту. Багато ...

Був без маски та рукавичок: У Дніпрі пасажири виштовхали з тролейбуса порушника

неділя, 31 травень 2020, 15:31

Після десятихвилинної затримки, тролейбус поїхав за маршрутом. У Дніпрі на тролейбусному маршруті №5 на вулиці Андрія Фабра чоловік без засобів захисту влаштував конфлікт із пасажирами і кондуктором. Пасажир у стані алкогольного сп'яніння проігнорував ...