Хоче прославити агресора: Росію на Євробаченні-2020 представить співак з України

Росію на Євробаченні-2020 у Роттердамі представить 35-річний співак Олександр Панайотов, який народився у Запоріжжі, передають Патріоти України.

Пісню, з якою артист виступить на музичному конкурсі, поки не представили. Однак відомо, що вибрати композицію для Євробачення Панайотову допоміг його продюсер Григорій Лепс.

Як пише СтарХіт, співак намагався потрапити на Євробачення з 2005 року, а у 2008-му в національному відборі він поступився першістю Дімі Білану. Через кілька років Панайотов знову спробував свої сили, однак тоді на нацвідборі вибрали Юлію Самойлову.

Зазначимо, що Олександр Панайтов народився в Запоріжжі, а здобув освіту у Києві. Популярність до артиста прийшла у 2003 році після участі в російському шоу "Народний артист". Відтоді Панайотов неодноразово брав участь у різних шоу в РФ.

Хіти тижня. "На тоновані вікна в палатах VIP кошти є, а на тарілку супу для бійців нема", - Зоя Казанжи

субота, 4 квітень 2020, 21:00

Всі чиновники високого рівня матимуть інші, значно кращі, умови лікування. І, відповідно, значно більше шансів на одужання. "У бога відмінне почуття гумору, звісно. Наш відлік інфікованих коронавірусом почався з куршевелівських туристів. В той час, кол...

Натяк на Трепака?: Генпрокурорка запостила в соцмережі сексистське фото

субота, 4 квітень 2020, 20:55

У березні Ірина Венедіктова усунула свого заступника Трепака від усіх справ, розслідуванням яких займається Служба безпеки. Після цього Трепак написав заяву на звільнення. Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова опублікувала у Фейсбуці сексистс...