"Вставляють палиці в колеса": Кошовий поскаржився на велику загрозу для Зеленського

Євген Кошовий, актор студії "Квартал 95" і друг Володимира Зеленського, розповів про те, що відбувається в оточенні президента України. Він зазначив, що Зеленський зараз придивляється до деяких людей, щоб звільнити. Про це Кошовий повідомив в авторській програмі Дмитра Гордона, передають Патріоти України.

Євген Кошовий зізнався, що йому не подобаються деякі люди з оточення президента Володимира Зеленського. "Мені не подобаються ті, хто вставляє палиці в колеса", - зазначив актор і додав, що в оточенні Зеленського зараз є такі люди і висловив думку, що їх скоро там не буде.

"Я дуже на це сподіваюсь. Тому що, розмовляючи при зустрічі з президентом про цих людей...Він прекрасно все розуміє і – як би це правильно сказати? – придивляється, щоб потім прибрати", - пояснив Кошовий. Він розповів, що після того, як Володимир Зеленський став президентом, до нього часто звертаються з проханням щось передати. А під час виборів навіть пропонували гроші.

"Відразу просили посади. "Якщо мене зробить тим-то, розповім усе. Кажу: "Ну так розкажи зараз – і побачиш, що буде" – сказав Кошовий. Актор додав, що люди, які пропонували гроші, у Верховну Раду не потрапили.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...