"Хочешь потрогать? Бери и трогай": Мережу підірвало фото нардепа з підбитим оком

Народний депутат України Жан Беленюк шокував своїх підписників в соціальних мережах зовнішнім виглядом. На опублікованій фотографії видно, що у борця греко-римського стилю "підбите" око. Судячи зі знімка, пошкодження незначне. Також це можна зрозуміти по усмішці Беленюка і по тому, як він підписав фотографію, передають Патріоти України.

"Сьогодні прилетіла "перша ластівка" після скасування депутатської недоторканності", - з іронією зазначив народний обранець під фото.

Підтримали настрій відомого спортсмена і політика також і його підписники. Люди пишуть, що їм страшно уявити того, хто посмів зробити боляче Беленюк.

Коронавірус: В Умані помер паломник зі США

п’ятниця, 3 квітень 2020, 20:27

Чоловік мав важку супутню патологію, попри намагання лікарів надати медичну допомогу не підпускав фахівців та не виконував рекомендації. В Умані від коронавірусу помер іноземець, чоловік відмовився від допомоги лікарів та не підпускав їх до себе. Про ц...

"Самоволочка" ціною у 80 000 000: Суд забрав заставу Микитася на користь держави і призначив нову, ще більше

п’ятниця, 3 квітень 2020, 20:13

Слідчий суддя обрав підозрюваному новий запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 млн гривень. Суд стягнув на користь держави заставу колишнього народного депутата Максима Микитася, якого підозрюють в заволодінні майном Нацгвардії на більш ніж 8...