"Хочешь потрогать? Бери и трогай": Мережу підірвало фото нардепа з підбитим оком

Народний депутат України Жан Беленюк шокував своїх підписників в соціальних мережах зовнішнім виглядом. На опублікованій фотографії видно, що у борця греко-римського стилю "підбите" око. Судячи зі знімка, пошкодження незначне. Також це можна зрозуміти по усмішці Беленюка і по тому, як він підписав фотографію, передають Патріоти України.

"Сьогодні прилетіла "перша ластівка" після скасування депутатської недоторканності", - з іронією зазначив народний обранець під фото.

Підтримали настрій відомого спортсмена і політика також і його підписники. Люди пишуть, що їм страшно уявити того, хто посмів зробити боляче Беленюк.

Хіти тижня. Бережіться! В Україні заборонили популярні знеболювальні ліки

середа, 19 лютий 2020, 18:30

В Україні заборонили популярні ліки для знеболювання. Під забороною тепер "Диклак Липогель", з 7 лютого Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками завдала вето на його використання, а також продаж у роздрібній мережі. Причи...

Розчленував і викинув у ставок: Спливли одкровення жорстокого вбивці з Кривого Рогу

середа, 19 лютий 2020, 17:57

За підозрою в умисному вбивстві жінки поліція Кривого Рогу Дніпропетровської області затримала 78-річного місцевого жителя, передають Патріоти України. Чоловік зізнався, що пішов на злочин через небажання віддавати борг. Він завдав потерпілій смертельн...