
Мер Києва Віталій Кличко закликав мешканців зробити щеплення проти коронавірусу, оскільки пандемія набирає обертів, ліжка для covid-хворих стрімко заповнюються, і Київ опинився на межі "червоної" зони.
"Ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці і в Україні загалом – погіршується щодня. Ліжка в столичних лікарнях стрімко заповнюються. Київ – на порозі червоної зони", - запевнив мер Києва Віталій Кличко у Facebook..
Мер нагадав, що за минулу добу в Києві понад 1 тисяча нових хворих та 29 летальних випадків. А переважна більшість із 500 людей, які потрапили в лікарні, – у важкому стані.
Кличко закликав українців зробити щеплення проти covid, адже це "єдиний спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень".
Він також зазначив, що 98% госпіталізованих до лікарень – не щеплені. І помирають в абсолютній більшості не вакциновані пацієнти.
"Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів!
Пам’ятайте: вірус блокує повноцінне життя. І вибір у нас невеликий: або вакцинація, або – ізоляція!", – підсумував Кличко.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...