"Хочеш шастать? Вакцинуйся!": Кличко обіцяє закрити Київ на нищівний локдаун для тих, хто не хоче щеплюватись проти COVID-19

Мер Києва Віталій Кличко закликав мешканців зробити щеплення проти коронавірусу, оскільки пандемія набирає обертів, ліжка для covid-хворих стрімко заповнюються, і Київ опинився на межі "червоної" зони.

"Ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці і в Україні загалом – погіршується щодня. Ліжка в столичних лікарнях стрімко заповнюються. Київ – на порозі червоної зони", - запевнив мер Києва Віталій Кличко у Facebook..

Мер нагадав, що за минулу добу в Києві понад 1 тисяча нових хворих та 29 летальних випадків. А переважна більшість із 500 людей, які потрапили в лікарні, – у важкому стані.

Кличко закликав українців зробити щеплення проти covid, адже це "єдиний спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень".

Він також зазначив, що 98% госпіталізованих до лікарень – не щеплені. І помирають в абсолютній більшості не вакциновані пацієнти.

"Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів!

Пам’ятайте: вірус блокує повноцінне життя. І вибір у нас невеликий: або вакцинація, або – ізоляція!", – підсумував Кличко.


"Намагалась втримати життя": Наречена "Да Вінчі" особисто вивозила його після поранення

понеділок, 27 березень 2023, 13:45

Наречена Героя України Дмитра Коцюбайла, "Да Вінчі", Аліна Михайлова, яка є керівницею медичної служби "УЛЬФ", розповіла про день загибелі коханого. Жінка особисто намагалась врятувати пораненого Дмитра Коцюбайла. Про це розповіла сама Аліна у відверті...

"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

понеділок, 27 березень 2023, 12:56

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону...