"Хочеш стати гарматним м'ясом? Підпиши контракт": У Міноборони потролили "переваги" служби в армії Путіна (відео)

У Міністерстві оборони України випустили ролик про "переваги" служби у російській окупаційній армії. У відео рашистам пригадали і злиденні російські міста та села, з яких вони намагаються втекти, підписуючи контракт, і те, наскільки обіцянки російського командування різняться з реальністю, передають Патріоти України.

Обіцяні гроші загарбникам не платять, в Україні їх зустрічають не квітами, а вогнем, а "славу" рашисти отримують лише посмертно - і то не завжди. Яскравий ролик було опубліковано на сторінці Міноборони України у Facebook.

"Хочеш змінити образ життя і покінчити з боргами? Вирішив підписати контракт і поїхати воювати в Україну? Ось що тобі може дати армія Росії", - анонсують автори відео.

Відео та фотоматеріалами, а також фрагментами перехоплених розмов самих солдатів окупаційної армії вони ілюструють, як насправді Росія виконує обіцянки з виплати високих зарплат російським окупантам, як їх забезпечують простроченими на 7 років сухими пайками, які насправді величезні втрати несе окупаційна армія в Україні.

Реальність путінської армії - це не паради на Червоній площі у Москві, а тисячі трупів, які Росія відмовляється забирати. Це загороджувальні загони з кадирівців, які носа не потикають на передову, але стріляють у спини росіянам, яких женуть на забій. Це дзвінки додому з полону та прохання до матерів домогтися обміну. Чи скупі повідомлення на місцевих телеканалах і сайтах про загибель чергового окупанта в Україні, якщо йому "пощастить" і його загибель Росія таки визнає. "Хочеш стати гарматним м'ясом? Підпиши контракт з армією Росії" - резюмують автори відео.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...