Хочеш у тюрму? У польському аеропорту українцю дозволили обрати собі покарання за порушення

Мешканець Львова прилетів у аеропорт Познані, де його затримали правоохоронці. Зокрема, українець раніше отримав штраф за порушення податкового кодексу, однак не сплатив його вчасно. Про це пише inPoland, передають Патріоти України.

Так, працівники Надоджанського відділу прикордонної служби пояснили чоловіку, що з часу його минулих відвідин Польщі він заборгував державі велику суму коштів. Тому поліцейські йому запропонували обрати для себе покарання – сплатити штраф разом з пенею на місці, або ж анулювати його, відсидівши 5 днів у слідчому ізоляторі.

Яка сума штрафу

Без жодних вагань чоловік погодився на місці сплатити непогашений штраф. Загальна сума, разом з пенею за протермінування оплати, склала 650 злотих. Коли українець вніс кошти його відпустили.

"Як встановили співробітники прикордонної служби під час перевірки документів, 32-річний українець не сплатив штраф, виписаний раніше за порушення положень кримінально-податкового кодексу Польщі,– повідомив прессекретар Надоджанського відділу прикордонної служби.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...