"Хочу повернутися до сім'ї не в труні": Російські солдати відмовляються йти "у м'ясорубку" війни в Україні

Після провальних боїв російські окупанти відмовляються вдруге повертатись на війну в Україну. Один із таких випадків стався із солдатами "елітної" бригади російської армії. Підрозділ, дислокований на Далекому Сході РФ у мирний час, уперше увійшов до України з Білорусі та взяв участь у запеклих боях із ЗСУ. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

Окупант із цього підрозділу розповів, що він і ціла низка його товаришів по службі відмовляються виконувати накази командирів і вдруге їхати в Україну.

"Незабаром стало ясно, що не всі були згодні з цим. Багато хто з нас просто не хотів повертатися. Я хочу повернутися до сім'ї не в труні", – скаржиться окупант.

За його словами, командири вкрай негативно сприйняли відмову їхати в Україну, але врешті-решт заспокоїлися, оскільки не змогли знайти жодних важелів тиску. Окупант наголосив, що офіційно РФ не перебуває у стані війни, тому керівництво не може змушувати солдатів йти воювати проти України.

"Відмова воювати підкреслює деякі військові труднощі, з якими зіткнулася російська армія внаслідок політичного рішення Кремля не оголошувати офіційно війну Україні, воліючи натомість описувати вторгнення, яке скоро досягне четвертого місяця, як "спеціальна військова операція", – пише The Guardian.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

"Ти можеш тільки сп***ити": Ексфорвард збірної України висміяв бажання Пушиліна створити новий Шахтар у "ДНР"

субота, 28 травень 2022, 13:40

Колишній футболіст Олексій Бєлік відреагував на бажання ватажка терористичної організації «ДНР» Дениса Пушиліна створити новий донецький Шахтар на окупованих територіях. Ексфорвард збірної України опублікував у сторіс Instagram скріншот новини з планам...