
Після провальних боїв російські окупанти відмовляються вдруге повертатись на війну в Україну. Один із таких випадків стався із солдатами "елітної" бригади російської армії. Підрозділ, дислокований на Далекому Сході РФ у мирний час, уперше увійшов до України з Білорусі та взяв участь у запеклих боях із ЗСУ. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.
Окупант із цього підрозділу розповів, що він і ціла низка його товаришів по службі відмовляються виконувати накази командирів і вдруге їхати в Україну.
"Незабаром стало ясно, що не всі були згодні з цим. Багато хто з нас просто не хотів повертатися. Я хочу повернутися до сім'ї не в труні", – скаржиться окупант.
За його словами, командири вкрай негативно сприйняли відмову їхати в Україну, але врешті-решт заспокоїлися, оскільки не змогли знайти жодних важелів тиску. Окупант наголосив, що офіційно РФ не перебуває у стані війни, тому керівництво не може змушувати солдатів йти воювати проти України.
"Відмова воювати підкреслює деякі військові труднощі, з якими зіткнулася російська армія внаслідок політичного рішення Кремля не оголошувати офіційно війну Україні, воліючи натомість описувати вторгнення, яке скоро досягне четвертого місяця, як "спеціальна військова операція", – пише The Guardian.
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...