Хочу виглядати так само: Віра Брежнєва несподівано показала 68-річну маму в купальнику (фото)

8 червня мамі Віри Брежнєвої виповнилося 68 років, і любляча дочка поспішила привітати її в соцмережах. 38-річна співачка опублікувала фото, на якому Тамара Галушка в купальнику позує на тлі білої скелі, передають Патріоти України.

"Моя Богиня! Моя красуня, моя тендітна і така сильна, мудра і добра, мій найкращий приклад, мій друг! Моя МАМА! Люблю і ціную цю чудову жінку кожен день, але сьогодні особливо! Тому що сьогодні день народження! - написала Віра. - І в зв'язку з ситуацією, де мама святкує своє свято вперше за багато років без нас, бажаю їй найголовнішого - здоров'я! Фото - моє улюблене за минулий рік! Хочу так само виглядати в свої 68!"

Друзі та шанувальники співачки приєдналися до її привітань і відзначили чудову форму, в якій знаходиться її мама-іменинниця. "Приголомшливо красива жінка! Многая літа!" - пишуть у коментарях. - "Думав, що Шерон Стоун присіла на камінці". "Треба ж, як ви схожі! Віра, це ви в майбутньому!"

Крім Віри, Тамара Галушка виховала ще трьох дочок - 43-річну Галину, 35-річну дружину Олександра Цекало Вікторію та її сестру-близнючку Анастасію.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Українцям, що не мають роботи, обмежили максимальний розмір допомоги з безробіття

вівторок, 6 червень 2023, 0:28

Українцям, які втратили роботу та офіційно зареєструвалися в центрах зайнятості, належить допомога з безробіття. Через війну розмір цієї допомоги зменшили, а строк отримання виплат скоротили.На що нині може розраховувати офіційно зареєстрований безробі...