Хочуть більше крові: Майже 80% жителів Росії підтримують війну проти України, а більшість вважає її успішною

Підтримка війни проти України серед росіян з лютого 2022 року тільки зросла. Дві третини населення вважає, що вона йде успішно, передають Патріоти України з посиланням на дані опитування незалежного Левада-центру".

Наприкінці лютого 203 року 77% підтримують "дії російських збройних сил в Україні" (рік тому - 68%), не підтримують - 17% (рік тому - 23%).

Прихильників мирних переговорів у суспільстві, як і раніше, трохи більше, ніж прихильників продовження військових дій (50% проти 43%). Проте частка прихильників продовження плавно зростала з жовтня минулого року, у міру того, як відбувався шок від оголошення мобілізації, зазначають соціологи.

Для більшості респондентів найкращими умовами укладання мирної угоди між Росією та Україною є обмін військовополоненими (85%) та негайне припинення вогню (51%). Неприпустимими умовами опитані вбачають відмову від окупації Запорізької та Херсонської областей (як неприпустиме це сприймають 67%), Луганської та Донецької областей (71%), а також вступ України до НАТО (76%).

З листопада минулого року дещо збільшилася частка респондентів, які вважають, що "спецоперація" просувається успішно. Якщо наприкінці осені 2022 року так рахували 54%, то у лютому цього року - 63%. Близько чверті (24%) вважають, що "військова операція" просувається неуспішно.

При цьому 6% респондентів вважають, що майже всіх цілей "військової операції" досягнуто, 66% - що "якихось цілей досягнуто, якихось - ні", ще 18% вважають, що "майже ніяких цілей не досягнуто".

Опитування "Левада-центру" проведено 21-28 лютого 2023 року серед 1626 осіб. Дослідження проводиться вдома у респондента шляхом особистого інтерв'ю. Статистична похибка (імовірність 0,95) не перевищує 3,4%.

Закидали пивними пляшками і склянками: Путіністку Валерію з ганьбою погнали зі сцени

середа, 4 жовтень 2023, 19:29

Російська співачка Валерія відкрито підтримує кремлівський режим і виступає на пропагандистських концертах. А кілька років тому путіністка зіткнулася з "любов'ю" глядача, її з ганьбою погнали зі сцени, зазначають Патріоти України. Так, шоумен Отар Куша...

Халатність чи умисне вбивство?: На Чернігівщині знайшли мертвим 11-річного вихованця навчально-реабілітаційного центру

середа, 4 жовтень 2023, 19:15

У Чернігівській області поліція встановлює причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі 11-річного вихованця навчально-реабілітаційного центру, інформують Патріоти України. Як повідомили в Головному управлінні Нацполіції в області, дитина з...