Хода Зеленського: На репетиції Бадоєвим маршу до Дня Незалежності військові вигукували "ганьба, жах" (відео)

Бадоєв і Коляденко на репетиції параду

Репетиція дійства, котре заоцінкою Арестовича вже стало уособленням суперечливої імпульсивності нової владної команди у прийнятті рішень, у самому розпалі, зазначають Патріоти України. На аеродромі заводу “Антонов” другий день тривають репетиції святкування Дня Незалежності. Про це йдеться в сюжеті ТСН

Військові, рятувальники, поліцейські навчаються вільної ходи – хтось крокує, хто чеканить крок, а хтось просто переставляє ноги. Їх спеціально цього зараз навчають.

Учасники ставилися до себе і один до одного критично. В якій-то момент можна було почути слова «жах» і «ганьба». Втім, потім так само і жартували: «Нічого, робочі моменти».

Відомо, що 24 серпня Державний гімн виконають акапельно і десяток оркестрів (не тільки військових) в незвичайних аранжуваннях.

«Це буде вільний хід. Без марша, без нічого», – сказав адмірал–лейтенант Олег Груньковский.

«Це чудові актори. Військові – це організовані люди, – зазначив режисер Алан Бадоєв.

«Дуже цікава сучасна ідея. Вважаю, що буде цікаво всій країні», -резюмував головний військовий диригент Володимир Дашковський.

Репетиція пройде ще й у центрі міста. Чи будуть для цього перекривати Хрещатик, невідомо.

Раніше повідомлялося, що в цьому році святкування Дня Незалежності України пройде у «новому форматі» і без військового параду, в Офісі президента Володимира Зеленського вже є план заходів.

Хіти тижня. Росія - спадкоємиця Орди: Перший президент Татарстану виступив проти святкування в РФ повалення монголо-татарської навали

субота, 23 листопад 2019, 1:00

Мінтімер Шаймієв закликав Кремль не займатися "невмілими руками ревізією історії".

Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:18

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції М...