Холодильники вже не для ковбаси: У показали розкрили, як у Макіївці розбираються з померлими від COVID-19 (фото)

У захопленому бойовиками "ДНР" місті Макіївка (знаходиться під Донецьком) тіла людей, які померли від коронавірусу COVID-19, тимчасово зберігають у холодильних камерах покинутого супермаркету, передають Патріоти України.

На територію маркету періодично в'їжджають авто швидкої допомоги та вантажні машини, повідомляє Telegram-канал "donetchanyn", посилаючись на відомості власного джерела.

За його даними, тіла померлих від коронавірусу зберігають у камерах, які раніше використовували для виробництва ковбаси.

"...було прийнято рішення використовувати морозильні камери (супермаркету – Ред.)... для тимчасового зберігання трупів людей померлих від COVID-19... Всього там чотири камери, досить місткі", – наголошується на каналі.


З архіву ПУ. Як малорос до справжнього українця: Фігурант "Миротворця" на прощанні з Віктюком звернувся до режисера українською мовою

понеділок, 6 грудень 2021, 3:00

У Москві попрощалися з режисером Романом Віктюком, якого згодом, 23 листопада (2020 року.-ред.), поховали у його рідному Львові, повідомляють Патріоти України. Російський актор Сергій Маковецький, який є фігурантом сайту "Миротворець" за неодноразові п...